HALEVIA
Resort & SPA

Zakres prac:

01
Opis zlecenia

Końcem roku 2022 zostaliśmy poproszeni o wymyślenie nazwy i zaprojektowanie logo oraz strony internetowej dla nowopowstającej nieruchomości inwestycyjnej w Zakopanem. Głównym założeniem projektu było podkreślenie luksusowego charakteru Resortu z jednoczesnym utrzymaniem jego naturalnego, zakopiańskiego stylu. Inspiracją do stworzenia brandingu były piękne przestrzenie hal na których powstaje Inwestycja, górskie widoki rozpościerające się z jej okien oraz naturalne materiały takie jak drewno i kamień, połączone z nowoczesnymi przeszkleniami.

Zadanie #1 - Naming

Pierwszym zadaniem z jakim przyszło nam się zmierzyć było wymyślenie nazwy dla Inwestycji. Przedstawiliśmy Inwestorom 3 poniższe propozycje wraz z ich objaśnieniem.

Zadanie #2 - Projekt Logo

Po wybraniu przez Inwestorów nazwy dla Resortu przyszła kolej na projekt logo. Za inspirację posłużyła nam charakterystyczna bryła budynku w połączeniu z otaczającą go przyrodą.

Kształt okien
obiektu

Drewniane
Lamele

Kształt
hal – łąk

Kształt
gór

Kształt kwiatu
akcent SPA

Zadanie #3 - Strona WWW

Kolejnym etapem pracy było stworzenie strony internetowej, służącej w głównej mierze do zbierania leadów i pozyskiwania Klientów oraz reklama samej Inwestycji.

Zobacz też inne projekty

Poprzedni projekt

Owocne Treści

Logo i strona www

Zobacz

portfolio

Następny projekt

MULTISOLAR

Projekty graficzne 

Zobacz

Podobają Ci się nasze projekty?