Iguana Grupa

01
O Kliencie

Firma powstała z połączenia pasji z umiejętnością rozpoznawania potrzeb rynkowych. Od ponad 16 lat głównym celem firmy Iguana Grupa jest oferowanie klientom nie tylko najlepszych urządzeń, ale również innowacyjnych rozwiązań dla branży gastronomicznej, chłodniczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz pralniczej krajowych i zagranicznych producentów.

02
Nasza współpraca

Współpracę z firmą Iguana Grupa rozpoczęliśmy już w 2017 roku, przy okazji III edycji Dni Otwartych organizowanych w jej siedzibie. Naszym pierwszym zadaniem było zaprojektowanie katalogu przedstawiającego harmonogram imprezy oraz prezentowane urządzenia gastronomiczne. Zajęliśmy się wtedy również fotorelacją z wydarzenia. Od tamtej pory jesteśmy zaangażowani w bieżącą obsługę graficzną firmy projektując wszelkiego rodzaju materiały reklamowe.

SMEG & FineDine

Projekt banneru Iguana Grupa
Iguana Grupa ulotka
Projekt ulotki Iguana Grupa
Projekt graficzny ulotki
Projekt ulotki Iguana

Katalog Iguana CNC

Po uruchomieniu nowego obszaru działalności firmy Iguana Grupa jakim jest obróbka CNC, zostaliśmy poproszeni o wykonanie sesji zdjęciowej oraz zaprojektowanie katalogu przedstawiającego park maszynowy i nowe możliwości firmy.

Projekt katalogu Iguana Grupa

Okładki katalogów

Zobacz też inne projekty

Poprzedni projekt

MULTISOLAR

Projekty graficzne 

Zobacz

portfolio

Następny projekt

Grupa EL-SIGMA

Projekty graficzne 

Zobacz

Podobają Ci się nasze projekty?